שישובו לשלום. בינינו

לנוכח המציאות הקשה שעוברת עלינו – רבים מרגישים שאי אפשר לחזור שוב אל המציאות החברתית שקדמה לשבעה באוקטובר. מה שהיה – לא יהיה. ב 6 אחרי המלחמה, לא נחזור ל 6 באוקטובר. המלחמה הזו לימדה אותנו, בין היתר, שאסור לנו להילחם אחד בשני. במקום זה עלינו להילחם כנגד השסעים המאיימים לקרוע אותנו מבפנים. עכשיו כבר ברור שזה הזמן לעצור את המלחמה. בינינו. רבים מדברים על הצורך באחדות. בצורך שלנו ללמוד לחיות ביחד.

ברשת מיתרים אנחנו לא רק מאמינים בזה – זה מה שאנחנו עושים כל יום, כל היום! מזה עשרים שנה אנחנו פועלים בשדות החינוך והקהילה ומבקשים ללמוד לחיות ביחד. במהלך עשרים השנים האחרונות ליווינו עשרות קהילות מעורבות, גני ילדים ובתי ספר משלבים. וכיום חברות ברשת למעלה מ 20 קהילות מעורבות, 4 מכינות מעורבות, כ 10 תיכונים משלבים, 45 בתי ספר יסודיים משלבים ולמעלה מ 100 גני ילדים משלבים. מסגרות חיים וחינוך בהם לומדים לחיות ביחד: חילונים, מסורתיים ודתיים. ימין ושמאל. ותיקים ועולים. בכל רחבי הארץ: מנטור שברמת הגולן ועד לירוחם.

ועכשיו, יותר מתמיד, אנחנו מבקשים להרחיב את מעגלי העשייה שלנו! וכאן אנו זקוקים גם לכם. בואו הצטרפו אלינו אל התיקון הגדול – זה התור שלנו, כי זה הדור שלנו! יחד נצמיח עוד גנים, בתי ספר, מכינות וקהילות. יחד נרחיב את פעילות ההכשרה שלנו ונקים מכון הכשרה שיוכל להגיע לעוד ועוד לבבות. יחד נרחיב את מעגלי ההשפעה שלנו. יחד נצמיח כאן מציאות אחרת.

לומדים לחיות ביחד, תכל'ס:

כל הזכויות שמורות לרשת מיתרים | איור: מיטל שושן
כלי נגישות